Warszawa - Funchal
25 sty 2020, sob. - 02 lut 2020, ndz.
959 PLN
za 1 osobę + 96,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 18h 15m Funchal

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 14:45, 25 sty 2020, sob.
1h 45m Nr lotu 1349
Frankfurt [FRA] 16:30, 25 sty 2020, sob.
czas przesiadki: 3h 50m
Frankfurt [FRA] 20:20, 25 sty 2020, sob.
2h 45m Nr lotu 1180
Porto [OPO] 22:05, 25 sty 2020, sob.
czas przesiadki: 8h 0m
Porto [OPO] 06:05, 26 sty 2020, ndz.
1h 55m Nr lotu 1711
Funchal [FNC] 08:00, 26 sty 2020, ndz.

Funchal 7h 35m Warszawa

Ekonomiczna
Funchal [FNC] 12:50, 02 lut 2020, ndz.
4h 10m Nr lotu 2655
Monachium [MUC] 18:00, 02 lut 2020, ndz.
czas przesiadki: 1h 45m
Monachium [MUC] 19:45, 02 lut 2020, ndz.
1h 40m Nr lotu 5722
Warszawa [WAW] Okęcie 21:25, 02 lut 2020, ndz.