Warszawa - Gran Canaria
10 sty 2020, pt. - 23 sty 2020, czw.
803 PLN
za 1 osobę + 95,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 7h 15m Gran Canaria

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:00, 10 sty 2020, pt.
4h 10m Nr lotu 1207
Lizbona [LIS] 09:10, 10 sty 2020, pt.
czas przesiadki: 0h 45m
Lizbona [LIS] 09:55, 10 sty 2020, pt.
2h 20m Nr lotu 1116
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 12:15, 10 sty 2020, pt.

Gran Canaria 7h 15m Warszawa

Ekonomiczna
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 13:00, 23 sty 2020, czw.
2h 20m Nr lotu 1117
Lizbona [LIS] 15:20, 23 sty 2020, czw.
czas przesiadki: 0h 55m
Lizbona [LIS] 16:15, 23 sty 2020, czw.
4h 0m Nr lotu 1206
Warszawa [WAW] Okęcie 21:15, 23 sty 2020, czw.