Warszawa - Lizbona
13 gru 2019, pt. - 25 gru 2019, śr.
543 PLN
za 1 osobę + 94,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 10h 10m Lizbona

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:40, 13 gru 2019, pt.
2h 10m Nr lotu 2560
Bruksela [BRU] 08:50, 13 gru 2019, pt.
czas przesiadki: 5h 10m
Bruksela [BRU] 14:00, 13 gru 2019, pt.
2h 50m Nr lotu 3817
Lizbona [LIS] 15:50, 13 gru 2019, pt.

Lizbona 17h 35m Warszawa

Ekonomiczna
Lizbona [LIS] 14:25, 25 gru 2019, śr.
2h 45m Nr lotu 2085
Zurych [ZRH] 18:10, 25 gru 2019, śr.
czas przesiadki: 12h 55m
Zurych [ZRH] 07:05, 26 gru 2019, czw.
1h 55m Nr lotu 1342
Warszawa [WAW] Okęcie 09:00, 26 gru 2019, czw.