Warszawa - Faro
19 lis 2019, wt. - 23 lis 2019, sob.
612 PLN
za 1 osobę + 94,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 05h 45m Faro

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:40, 19 lis 2019, wt.
02h 10m Nr lotu 2560
Bruksela [BRU] 08:50, 19 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 0h 45m
Bruksela [BRU] 09:35, 19 lis 2019, wt.
02h 50m Nr lotu 3801
Faro [FAO] 11:25, 19 lis 2019, wt.

Faro 27h 15m Warszawa

Ekonomiczna
Faro [FAO] 12:25, 23 lis 2019, sob.
02h 50m Nr lotu 3802
Bruksela [BRU] 16:15, 23 lis 2019, sob.
czas przesiadki: 22h 30m
Bruksela [BRU] 14:45, 24 lis 2019, ndz.
01h 55m Nr lotu 2555
Warszawa [WAW] Okęcie 16:40, 24 lis 2019, ndz.