Warszawa - Gran Canaria
21 paź 2019, pn. - 29 paź 2019, wt.
678 PLN
za 1 osobę + 95,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 16h 25m Gran Canaria

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 18:00, 21 paź 2019, pn.
02h 05m Nr lotu 2556
Bruksela [BRU] 20:05, 21 paź 2019, pn.
czas przesiadki: 9h 50m
Bruksela [BRU] 05:55, 22 paź 2019, wt.
04h 30m Nr lotu 3783
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 09:25, 22 paź 2019, wt.

Gran Canaria 07h 15m Warszawa

Ekonomiczna
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 14:45, 29 paź 2019, wt.
04h 25m Nr lotu 3784
Bruksela [BRU] 20:10, 29 paź 2019, wt.
czas przesiadki: 0h 50m
Bruksela [BRU] 21:00, 29 paź 2019, wt.
02h 00m Nr lotu 2559
Warszawa [WAW] Okęcie 23:00, 29 paź 2019, wt.