Warszawa - Bandżul
21 lis 2019, czw. - 22 lis 2019, pt.
1845 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 20h 10m Bandżul

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:00, 21 lis 2019, czw.
04h 10m Nr lotu 1207
Lizbona [LIS] 09:10, 21 lis 2019, czw.
czas przesiadki: 11h 45m
Lizbona [LIS] 20:55, 21 lis 2019, czw.
04h 15m Nr lotu 1496
Bandżul [BJL] 01:10, 22 lis 2019, pt.

Bandżul 10h 05m Warszawa

Ekonomiczna
Bandżul [BJL] 02:05, 22 lis 2019, pt.
04h 00m Nr lotu 1497
Lizbona [LIS] 06:05, 22 lis 2019, pt.
czas przesiadki: 2h 5m
Lizbona [LIS] 08:10, 22 lis 2019, pt.
04h 00m Nr lotu 1204
Warszawa [WAW] Okęcie 13:10, 22 lis 2019, pt.