Warszawa - Gran Canaria
05 lis 2019, wt. - 10 lis 2019, ndz.
1120 PLN
za 1 osobę + 97,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 20h 35m Gran Canaria

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 14:35, 05 lis 2019, wt.
02h 00m Nr lotu 1349
Zurych [ZRH] 16:35, 05 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 14h 5m
Zurych [ZRH] 06:40, 06 lis 2019, śr.
04h 30m Nr lotu 8200
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 10:10, 06 lis 2019, śr.

Gran Canaria 25h 15m Warszawa

Ekonomiczna
Gran Canaria [LPA] Las Palmas 13:55, 10 lis 2019, ndz.
04h 35m Nr lotu 1833
Monachium [MUC] 19:30, 10 lis 2019, ndz.
czas przesiadki: 19h 5m
Monachium [MUC] 14:35, 11 lis 2019, pn.
01h 35m Nr lotu 1614
Warszawa [WAW] Okęcie 16:10, 11 lis 2019, pn.