Warszawa - Hurghada
30 mar 2019, sob. - 05 kwi 2019, pt.
1504,61 PLN
za 1 osobę + 128,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 19h 40m Hurghada

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 14:35, 30 mar 2019, sob.
02h 00m Nr lotu 1349
Zurych [ZRH] 16:35, 30 mar 2019, sob.
czas przesiadki: 1h 10m
Zurych [ZRH] 17:45, 30 mar 2019, sob.
00h 50m Nr lotu 2810
Genewa [GVA] 18:35, 30 mar 2019, sob.
czas przesiadki: 11h 15m
Genewa [GVA] 06:50, 31 mar 2019, ndz.
04h 25m Nr lotu 2410
Hurghada [HRG] 11:15, 31 mar 2019, ndz.

Hurghada 07h 55m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Hurghada [HRG] 11:15, 05 kwi 2019, pt.
04h 50m Nr lotu 8131
Zurych [ZRH] 16:05, 05 kwi 2019, pt.
czas przesiadki: 1h 10m
Zurych [ZRH] 17:15, 05 kwi 2019, pt.
01h 55m Nr lotu 1352
Warszawa [WAW] Okęcie 19:10, 05 kwi 2019, pt.