Warszawa - Palma De Majorka
13 maj 2019, pn. - 22 maj 2019, śr.
456,36 PLN
za 1 osobę + 93,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 05h 30m Palma De Majorka

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 14:35, 13 maj 2019, pn.
02h 00m Nr lotu 1349
Zurych [ZRH] 16:35, 13 maj 2019, pn.
czas przesiadki: 1h 40m
Zurych [ZRH] 18:15, 13 maj 2019, pn.
01h 50m Nr lotu 2154
Palma De Majorka [PMI] Palma De Mallorca 20:05, 13 maj 2019, pn.

Palma De Majorka 12h 00m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Palma De Majorka [PMI] Palma De Mallorca 21:00, 22 maj 2019, śr.
01h 55m Nr lotu 2155
Zurych [ZRH] 22:55, 22 maj 2019, śr.
czas przesiadki: 8h 15m
Zurych [ZRH] 07:10, 23 maj 2019, czw.
01h 50m Nr lotu 1342
Warszawa [WAW] Okęcie 09:00, 23 maj 2019, czw.