Warszawa - Rodos
11 lut 2019, pn. - 16 lut 2019, sob.
673,44 PLN
za 1 osobę + 90,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 19h 25m Rodos

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 18:05, 11 lut 2019, pn.
02h 30m Nr lotu 873
Ateny [ATH] 21:35, 11 lut 2019, pn.
czas przesiadki: 15h 55m
Ateny [ATH] 13:30, 12 lut 2019, wt.
01h 00m Nr lotu 7208
Rodos [RHO] Rhodos 14:30, 12 lut 2019, wt.

Rodos 04h 45m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Rodos [RHO] Rhodos 06:40, 16 lut 2019, sob.
01h 00m Nr lotu 7201
Ateny [ATH] 07:40, 16 lut 2019, sob.
czas przesiadki: 1h 10m
Ateny [ATH] 08:50, 16 lut 2019, sob.
02h 35m Nr lotu 870
Warszawa [WAW] Okęcie 10:25, 16 lut 2019, sob.