Kraków - Alicante
27 wrz 2022, wt. - 06 paź 2022, czw.
737 PLN
za 1 osobę + 95,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kraków 14h 25m Alicante

Ekonomiczna
Kraków [KRK] Balice 17:55, 27 wrz 2022, wt.
02h 00m Nr lotu: KL 1996
Amsterdam [AMS] Schiphol 19:55, 27 wrz 2022, wt.
czas przesiadki: 9h 45m
Amsterdam [AMS] Schiphol 05:40, 28 wrz 2022, śr.
02h 40m Nr lotu: KL 2641
Alicante [ALC] 08:20, 28 wrz 2022, śr.

Alicante 12h 40m Kraków

Ekonomiczna
Alicante [ALC] 22:30, 06 paź 2022, czw.
02h 45m Nr lotu: KL 2634
Amsterdam [AMS] Schiphol 01:15, 07 paź 2022, pt.
czas przesiadki: 8h 5m
Amsterdam [AMS] Schiphol 09:20, 07 paź 2022, pt.
01h 50m Nr lotu: KL 1993
Kraków [KRK] Balice 11:10, 07 paź 2022, pt.